Vrsar, Istra, službeni site turističke zajednice Vrsar

Službene informacije Turističke
zajednice Vrsara

Prirodne ljepote

Od jadranske obale pa do nizinskih i blago brdovitih reljefa u zaleđu, prirodna blaga Vrsara i okolice vrelo su inspiracije putnicima željnim odmora i opuštanja.

Više

Dođite u Vrsar već sada i uživajte u suncu

Ne čekajte ljeto.
Dođite u Vrsar već sada i uživajte u suncu, mekoj toplini, bljesku morske površine i mirisima proljeća.

Više

Jutarnja šetnja

Vrsar je od srednjega vijeka smješten na istaknutom brežuljku neposredno uz obalu Jadrana što uvjetuje i postojanje izvrsnih položaja s kojih su dobro vidljivi ovdašnji otoci, otočići, uvale i dražice.

Više

Potraži smještaj

Skupština, Turističko vijeće i Nadzorni odbor

Članovi Turističkog vijeća:

  1. Franko Štifanić – franko.stifanic@vrsar.hr
  2. Tomislav Popović – tomislav.popovic@maistra.hr
  3. Alenka Grubišić – alenka.grubisic@maistra.hr
  4. Goran Fabris – goran.fabris@maistra.hr
  5. Željko Kukurin – zeljko.kukurin@riviera.hr
  6. Armido Gerometta – armido.gerometta@montraker.hr
  7. Ilvo Trošt – 098 441848
  8. Drago Starić – drago.staric@gmail.com
  9. Martina Fratucanov – info@campingtina.hr

 

Članovi Skupštine:

  1. Franko Štifanić – franko.stifanic@vrsar.hr
  2. Tomislav Popović – tomislav.popovic@maistra.hr
  3. Alenka Grubišić – alenka.grubisic@maistra.hr
  4. Goran Fabris – goran.fabris@maistra.hr
  5. Kristijan Žužić – kristijan.zuzic@maistra.hr
  6. Goran Monas – goran.monas@maistra.hr
  7. David Manojlović – david.manojovic@riviera.hr
  8. Klaudija Mušković – klaudija.muskovic@riviera.hr
  9. Iva Ferenac – iva.ferenac@riviera.hr
  10. Armido Gerometta – armido.gerometta@montraker.hr
  11. Romina Cotić – ti.ton.grupa@pu.t-com.hr
  12. Ilvo Trošt – 098 441848
  13. Drago Starić – drago.staric@gmail.com

 

Članovi Nadzornog odbora:

  1. Melita Faraguna Vucelić – melita.vucelic@maistra.hr
  2. Ljubica Popović Grbac – ljubica.grbac@riviera.hr
  3. Marina Deak – marina.deak@montraker.hr